KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Teckningar 5417583

nr 541 7583

Teckningar

3 st, signerade, Emil Johansson Thor, 13x10, 10x13, 10x12

Utrop:

100 kr

Såld:

300 kr

måndag 15 september 2008
kl 16:57:15